Otwarcie inicjatywy lokalnej pt.: "Strefa relaksu" w Choszcznie

Drukuj
poniedziałek, 20 grudzień 2021 Michał Kasprzak Kategoria: Animacja Odsłony: 781

Dnia 20.12.2021r. tuż przed Świętami Bożego Narodzenia ostatni raz pojawiliśmy się w Choszcznie na otwarciu zakończonej inicjatywy pt. „Strefa relaksu”. Inicjatywa polegała na stworzeniu miejsca spotkań, relaksu i aktywnego integrowania się.

W skład „strefy relaksu wchodzą następujące elementy : dwa stoły do gry w szachy z dwoma krzesłami z oparciem, osiem ławek parkowych oraz 9 koszy na śmieci.  Podziękowania od Wiceprezesa Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” Pana Ireneusza Kostki oraz Zastępcy Burmistrza Miasta Choszczno Pana Wojciecha Sierakowskiego za  pracę  przy realizacji projektu otrzymali Lider grupy inicjatywnej wraz z jego członkami, wolontariusze, pracownicy gminy Choszczno oraz Operator Lokalny – Klub Kobieta 2000 reprezentowany przez prezesa stowarzyszenia Panią Ewę Jabłońską. Po uroczystym otwarciu uczestnicy projektu i pozostali mieszkańcy miejscowości Choszczno przystąpili do wspólnego świętowania, wymiany zdań na różne tematy przy słodkim poczęstunku i ciepłych napojach.

To była już ostatnia zrealizowana inicjatywa z projektu „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw”.

 

Projekt 7.1 „ Poszukiwacze zaginionych inicjatyw” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WZ  2014-2020, Oś priorytetowa VII Włączenie Społeczne Działanie 7.1. Programy na rzecz integracji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym,  realizowany przez Stowarzyszenie Lider Pojezierza na terenie 8 gmin  (Trzcińsko- Zdrój, Boleszkowice, Lipiany, Przelewice, Pyrzyce, Pełczyce, Recz, Choszczno).                  

Tagged Under