Zapraszamy do próbnych naborów!

Drukuj
piątek, 15 kwiecień 2016 Wiktor Różański Kategoria: Nabór próbny Nr 1/2016 Odsłony: 7632

Zarząd Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”

informuje o możliwości składania

wniosków o przyznanie pomocy w ramach środków PROW na lata 2014-2020 Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność”, w ramach próbnego* naboru, na operacje polegające na:

Limit środków finansowych dostępnych w ramach środków PROW na lata 2014-2020 Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” wynosi łącznie 4 350 000 zł, w tym na operacje polegające na:

Limit dostępnych środków wynosi 2 000 000 zł – środki przeznaczone dla sektora gospodarczego i społecznego;

Limit dostępnych środków wynosi 2 000 000 zł – środki przeznaczone dla sektora gospodarczego i społecznego;

Limit dostępnych środków wynosi 50 000 zł.

Miejsce i tryb składania wniosków:

Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” Barlinku, ul. Sądowa 8, w terminie od 18 kwietnia 2016 r. do 13 maja 2016 r., od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1300 lub pocztą (decyduje data wpływu). Komplet dokumentów obejmuje jeden egzemplarz w wersji papierowej z wymaganymi załącznikami oraz wersję elektroniczną wniosku na płycie CD. Dokumenty powinny znajdować się w skoroszytach (prosimy nie zszywać dokumentów).

Ostateczny termin składania wniosków upływa w dniu 13 maja 2016 r., o godzinie 1300.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym formularze wniosków o dofinansowanie wraz z wykazem niezbędnych dokumentów oraz kryteria wyboru operacji do realizacji, dostępne są:

Dodatkowe informacje można uzyskać od pracowników Biura LGD Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” w Barlinku: tel./faks 95 746 0360 oraz drogą e-mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

_______________
* Ogłoszenie próbnego naboru wniosków ma charakter szkoleniowy. Celem przedsięwzięcia jest przygotowanie wnioskodawców do prawidłowego wypełniania formularzy wniosków i zapoznanie z procedurami obowiązującymi podczas oceny merytorycznej i formalnej dokonywanej przez Radę LGD.  Zadanie wpłynie na jakość składanych dokumentów w oficjalnych ogłoszeniach o naborach wniosków o przyznanie pomocy. Natomiast udział w próbnym naborze uprawnia wnioskodawcę do otrzymania punktów w ramach Lokalnych Kryteriów Wyboru, przyznawanych na drodze oceny przez Radę LGD.

Do pobrania komplet dokumentów:

Załączniki:
Pobierz plik (Dzialanie_1_Wsparcie_przedsiebiorczosci_na_obszarze_LSR.zip)Wsparcie przedsiębiorczości na obszarze LSR[Plik .ZIP (WinRAR)]1427 kB
Pobierz plik (Dzialanie_5_Zrownowazony_rozwoj.zip)Zrównoważony rozwój oparty na budowaniu otwartej i kreatywnej społeczności[Plik .ZIP (WinRAR)]1130 kB
Pobierz plik (Dzialanie_7_Projekt_grantowy.zip)Projekt Grantowy[Plik .ZIP (WinRAR)]5096 kB
Pobierz plik (Dzialanie_operacje_wlasne.zip)Operacje Własne[Plik .ZIP (WinRAR)]805 kB
Tagged Under