Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Jezior” buduje LSR.

Drukuj
piątek, 29 maj 2015 Kategoria: Aktualności

 Teraz mamy okazję wspólnie zdecydować w jaki sposób zagospodarować pieniądze z funduszy europejskich. Nie pozwólmy narzucić pomysłów, które w żaden sposób nie przyczynią się do podniesienia jakości życia na naszym obszarze.

To dzięki Państwa zaangażowaniu tworzona Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020 może stać się dokumentem faktycznie odzwierciedlającym potrzeby mieszkańców naszego obszaru oraz wpływającym na rozwój terenów zależnych od rybactwa.

Rozmowy, spotkania, wszelkie działania informująco-aktywizujące mają na celu zbadanie kapitału jakim dysponuje nasz obszar. Kapitał ludzki to najcenniejszy element gospodarki -inwestujmy w niego!

Poniżej znajduje się ankieta służąca zebraniu przedsięwzięć do Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Jezior” uprzejmie prosimy o wypełnienie dokumentu i odesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za poświęcony czas!

Termin nadsyłania ankiet do dnia 15 czerwca 2015r.

Załączniki:
Pobierz plik (ankieta.docx)Ankieta[Pobierz i wypełnij]1171 kB
Tagged Under