Forum odbędzie się w dniach 6-7 grudnia br. w Ośrodku Wypoczynkowym WIELKI BŁĘKIT w Łukęcinie, ul. Spacerowa 3. Program spotkania znajduje się na stronie http://8zft.syskonf.pl/program-konferencji

Pierwszy dzień to warsztaty szkoleniowe nt. nowoczesnych e-narzędzi internetowych oraz sposobów kreowania produktów turystycznych i pozyskiwania turystów.

Drugi dzień to otwarte posiedzenie Walnego Zebrania ZROT, którego głównym tematem będzie Plan działań ZROT na rok 2018. Do udziału zapraszamy nie tylko członków ZROT, ale też przedsiębiorców, urzędników i działaczy organizacji branżowych, którzy są zainteresowani rozwojem i promocją turystyki w województwie zachodniopomorskim. Chcielibyśmy podczas tej części spotkania wspólnie przedyskutowali potrzeby, możliwości i zasady współpracy: JST – przedsiębiorców – NGO w naszym regionie. Dlatego też szczególnie liczymy na Państwa aktywny udział w tej części spotkania, na którą dodatkowo zaproszeni zostali dyrektorzy głównych jednostek mających wpływ na kreowanie rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim. Dzięki temu będzie możliwość zapoznania się z planami działań tych jednostek oraz zgłoszenie swoich uwag i sugestii do przedstawionych propozycji.

Całości towarzyszyć będzie wieczór warsztatowo-integracyjny, którego bohaterem będzie Enologia.

RAZEM można WIĘCEJ to motto, które może być motywem przewodnim naszej wspólnej aktywności. Ale sukces zależy od nas wszystkich, naszych chęci i naszego indywidualnego zaangażowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy stawiając do Państwa dyspozycji potencjał i możliwości Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 24 listopada 2017 w systemie rezerwacji pod adresem www.8zft.syskonf.pl.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt z Magdaleną Olejniczak, tel. 91 433 41 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program_VIII_Forum_Turystyki_WZP_6-7.12.2017.pdf)Program VIII Zachodniopomorskiego Forum Turystyki[Plik .PDF]307 kB
Tagged Under

Nasi partnerzy

Gmina Barlinek

Gmina Bierzwnik

Gmina Boleszkowice

Gmina Choszczno

Gmina Dębno

Gmina Krzęcin

Gmina Lipiany

Gmina Myślibórz

Powiat Myśliborski

Gmina Nowogródek-Pomorski

Gmina Pełczyce

Powiat Choszczeński

Gmina Przelewice

Gmina Recz

Gmina Trzcińsko-Zdrój


Więcej...


Więcej...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego NEWSLETTERA! Będziesz widział o wszystkich ważnych wydarzeniach pierwszy...


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.