Wrzesień z Liderem w Przybysławiu

Drukuj
wtorek, 19 wrzesień 2017 Kategoria: Aktualności

Osoby zainteresowane pozyskaniem funduszy unijnych, byli indywidualnie informowani o zasadach aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”. Pracownicy udzielali również informacji związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Podczas wydarzenia, można było spróbować pysznej grochówki, sałatek ziemniaczanych, czy zjeść pajdę chleba ze smalcem, a na koniec napić się gorącej kawy ze smakowitym ciastem. Wszystkie te smakołyki zostały przygotowane przez mieszkanki Przybysławia i Krzęcina. Zagościła także „Foto – budka”, w której można było robić sobie śmieszne zdjęcia z natychmiastowym wydrukiem. Było to olbrzymią frajdą nie tylko dla dzieci. Przed Klubem Kultury, można było posilić się kiełbaską z rożna w postawionym specjalnie na tę okazję namiocie, dzieci mogły zjeść watę cukrową i ogrzać się przy ognisku. A wszystko przy dźwiękach muzyki do słuchania i tańca. W trakcie imprezy  można było również obejrzeć prezentację prac malarskich Krzysztofa Kłosowicza – artysty malarza z Barlinka. Zainteresowani mogli również obejrzeć nowy nabytek OSP w Krzęcinie w postaci wielozadaniowego samochodu bojowego, czyli krótko mówiąc nowego wozu strażackiego marki MAN.

Dzień, który spędziliśmy w Przybysławiu uważamy za bardzo udany. Nawiązaliśmy wiele nowych znajomości i kontaktów, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Padło wiele pytań na które nasi pracownicy udzielali wyczerpujących odpowiedzi. Dziękujemy współorganizatorom za pomoc w profesjonalnym zorganizowaniu imprezy.

 

 

Tagged Under