„3 Dni na Cysterskim Szlaku” w Bierzwniku

Drukuj
wtorek, 18 lipiec 2017 Kategoria: Aktualności

Osoby zainteresowane, informowane były na bieżąco między innymi o zasadach aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza". Przeprowadzane były konsultacje społeczne dotyczące zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR).

W trakcie imprezy, nieopodal stoiska naszego Stowarzyszenia, można było obejrzeć wystawę ceramiki Pani Bogusławy Sługockiej z Dębna, która prowadziła również warsztaty dla najmłodszych z zakresu rzeźbiarstwa. Z kolei na naszym stoisku gościliśmy Państwa Kołosowskich ze swoimi przepysznymi miodami, oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim, który promował swoje działania i planszę edukacyjną cieszącą się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy.

Korzystając z okazji i sporego zainteresowania naszym stoiskiem zapraszaliśmy wszystkich mieszkańców obszaru działania Stowarzyszenia „Lidera Pojezierza” na zbliżające się wydarzenie, jakim będzie „Lipiec z Liderem w Reczu”, które odbędzie się w dniu 29 lipca br. w Hali Sportowo-widowiskowej w Reczu.

Pogoda dopisała, frekwencja również. Dzień, który spędziliśmy w Bierzwniku uważamy za bardzo udany. Nawiązaliśmy wiele nowych znajomości i kontaktów. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i profesjonalne zorganizowanie imprezy.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!

Tagged Under