Wsparcie z Funduszy Europejskich na ochronę różnorodności biologicznej

Drukuj
wtorek, 18 lipiec 2017 Kategoria: Aktualności

Zgłoszenia

Zapisz się na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 27 lipca 2017 r. godzina 10:00 – 12:00. Wsparcie z Funduszy Europejskich na ochronę różnorodności biologicznej.

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.

Rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać na adres e-mail Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pyrzycach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kontakt z organizatorem: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, tel.: 91 88 11 302, 91 88 11 303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo?

Spotkanie kierowane jest do niżej wymienionych podmiotów zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na realizację projektów dotyczących ochrony różnorodności biologicznej:

Uwaga!

W przypadku osób z niepełnosprawnością, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Program spotkania

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_27.07.2017.docx)Formularz zgłoszeniowy[Plik .DOCX (MS Word)]874 kB
Pobierz plik (Plakat-27.07.2017.JPG)Plakat do druku[Plik .JPG]923 kB
Tagged Under