Aktywne lato w Boleszkowicach

Drukuj
poniedziałek, 26 czerwiec 2017 Kategoria: Aktualności

Osoby zainteresowane, informowani byli na bieżąco między innymi o zasadach aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia Lider Pojezierza, oraz konsultacje społeczne dotyczące zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR). W trakcie imprezy można było obejrzeć prezentację prac malarskich Krzysztofa Kłosowicza – artysty malarza z Barlinka. Artysta na miejscu malował obraz „Kościół w Chwarszczanach”, który został nabyty przez Wójta Gminy Boleszkowice – Jana Krzywickiego.

O godz. 13.00 wiceprezes Ireneusz Kostka oraz Andrzej Sumara szef firmy Sumara-Lesterprojekt z Recza udzielali informacji zainteresowanym związanych z odnawialnymi źródłami energii. Na płycie boiska odbyło się wiele konkursów i quizów w których pracownicy Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” brali udział jako jurorzy. Między innymi oceniali prace malarskie dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych oraz konkursie kulinarnym. Stoisko nasze odwiedził Wójt Gminy Boleszkowice Jan Krzywicki.

Korzystając z okazji i sporego zainteresowania naszym stoiskiem wszystkich gości zapraszaliśmy na zbliżające się 1 lipca wydarzenie jakim są Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2017 w Krzęcinie.

Mimo niesprzyjającej aury każdy mógł znaleźć coś dla siebie również na naszym stoisku. Dzień, który spędziliśmy w Boleszkowicach uważamy za bardzo udany. Nawiązaliśmy wiele nowych znajomości i kontaktów, które z pewnością zaowocują w przyszłości podpisaniem kolejnych umów. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i profesjonalne zorganizowanie imprezy a Krzysztofowi Firze za sprawne poprowadzenie.

Tagged Under