Wyróżnienie "SPORTOWA GMINA 2017"

Drukuj
wtorek, 20 czerwiec 2017 Kategoria: Aktualności

Wyróżnienia "Sportowa Gmina" przyznawane są samorządom, które umiejętnie łączą budowę nowoczesnych obiektów sportowych z aktywnym programem rozwoju sportu i rekreacji w regionie, zapewniając swoim mieszkańcom szeroką ofertę sportową i rekreacyjną. Dodatkowo wspierając organizację imprez sportowych podnoszą atrakcyjność swoich miast i gmin. Warunkiem uzyskania wyróżnienia jest spełnienie kryteriów określonych w regulaminie.

Wyróżnienia "Sportowa Gmina 2017" zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbędzie się w dniu 19 października 2017 roku w Warszawie w Pałacu Lubomirskich. W załączeniu znajdą Państwo regulamin przyznawania wyróżnień oraz ankietę weryfikacyjną. Ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faks: 22 244 24 64, tel. 22 843 92 03 w. 115. Termin nadsyłania aplikacji upływa 18 sierpnia 2016 r.

W dotychczasowych edycjach Wyróżnienie „Sportowa Gmina” otrzymało blisko 200 miast i gmin z całej Polski. Relacje z poprzednich edycji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Sportowa Polska na stronie www.sportowapolska.eu

Zapraszamy do udziału!

Załączniki:
Pobierz plik (ANKIETA WERYFIKACYJNA_Sportowa Gmina 2017.doc)Ankieta weryfikacyjna[Plik .DOC (MS Word)]73 kB
Pobierz plik (opis Klub Sportowa Polska.pdf)Klub Sportowa Polska - opis[Plik .PDF]549 kB
Pobierz plik (REGULAMIN WYRÓŻNIENIA SPORTOWA GMINA.pdf)Regulamin wyróżnienia[Plik .PDF]366 kB
Pobierz plik (ZAPROSZENIE_Wyróżnienie Sportowa Gmina 2017.pdf)Zaproszenie do udziału[Plik .PDF]139 kB
Tagged Under