Dwudniowe bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony dziedzictwa lokalnego

Drukuj
wtorek, 20 czerwiec 2017 Kategoria: Aktualności

Szkolenie skierowane jest do urzędników gmin/powiatów/miast, oraz organizacji pozarządowych, muzeów, liderów lokalnych, LGD, przedsiębiorców, właścicieli zabytków, nauczycieli itd. – wszystkich, którzy zajmują się jakimś aspektem wykorzystania dziedzictwa w rozwoju społecznym i gospodarczym.

Do udziału w szkoleniu zachęcam nie tylko osoby odpowiedzialne za zagadnienia związane z zabytkami, ale także z planowaniem przestrzennym, edukacją, promocją, turystyką, czy przedsiębiorczością.

Zależy nam na jak największej grupie osób zainteresowanych.

Idea szkolenia oparta jest o interdyscyplinarny proces zarządzania dziedzictwem, przedstawiony w naszym poradniku (do obejrzenia i pobrania):

http://nid.pl/pl/Wydawnictwa/inne%20wydawnictwa/Dziedzictwo%20obok%20Mnie%20%E2%80%93%20poradnik%20zarz%C4%85dzania%20dziedzictwem%20w%20gminach.pdf

Poradnik w formie papierowej był wysyłany do wszystkich gmin w Polsce, ale także otrzymają go Państwo na szkoleniu. Ma on ułatwiać codzienną pracę w działaniach związanych z dziedzictwem, materialnym i niematerialnym.

Jeśli chodzi o program i szczegóły organizacyjne, będą one podane przed szkoleniem. Program powstaje także w oparciu o wyniki ankiet, które Państwo wypełniają (w razie czego załączam wzór ankiety z prośbą o wypełnienie, jeśli ktoś z Państwa tego nie zrobił wcześniej).

W razie pytań proszę o kontakt:

Aleksandra Chabiera
Główny Specjalista ds. Zarządzania Dziedzictwem
Dział Kształcenia i Wydawnictw
Zespół ds. Organizacji, Kształcenia i Popularyzacji Wiedzy o Dziedzictwie

Narodowy Instytut Dziedzictwa
ul.Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa
Tel. + 48 22 551 56 79
Fax: +48 22 826 17 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W przypadku zainteresowania udziałem – proszę o:

oraz

wysłanie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagged Under