Czerwiec z Liderem w Granowie za nami...

Drukuj
wtorek, 20 czerwiec 2017 Kategoria: Aktualności

Kolejnym punktem dnia były spotkania konsultacyjne z zasad aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”, oraz konsultacje społeczne dotyczące zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR), które poprowadził Ireneusz Kostka. Wiceprezes wyjaśnił, także na czym polegają odnawialne źródła energii, które są coraz bardziej popularne w naszym kraju.

Korzystając z okazji i sporego zainteresowania wszyscy goście zostali zaproszeni na zbliżające się 1 lipca wydarzenie jakim są Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2017 w Krzęcinie.

W części artystycznej wystąpił zespół „Trio Costas”, zespół śpiewaczy "Granowianki" z Granowa oraz występ rodzinny Państwa Rutkowskich w składzie: Pani Ewa, córka Aleksandra i wnuk Jaś.

W trakcie spotkania panie mogły skorzystać z pokazów makijażu oraz obejrzeć mini wystawę 15 prac malarskich Krzysztofa Kłosowicza – artysty malarza z Barlinka.

W imprezie wzięli udział Wójt Gminy Krzęcin – Bogdan Wojciech Brzustowicz, Przewodniczący Rady Gminy – Artur Konopelski i jednocześnie członek Rady LGD, Członkowie Rady Gminy – Wiesława Gruszczyńska, Stefan Bodnar oraz Mieczysław Ciesiołkiewicz. Obecni byli również Sołtysi, przedstawiciele Stowarzyszeń działających na terenie Gminy Krzęcin oraz mieszkańcy.

Panowała wspaniała, rodzinna atmosfera a wszystkim dopisywały humory.

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” serdecznie dziękuje Wiejskiemu Domowi Kultury w Granowie i Stowarzyszeniu Klubu Seniora "Granowiacy" za pomoc w organizacji tego  a paniom, mieszkankom Granowa za wspaniałe wypieki, których mogliśmy skosztować.

Tagged Under