Piknik turystyki wiejskiej - ZROT

Drukuj
piątek, 28 kwiecień 2017 Kategoria: Aktualności

Drugi majowy weekend (13-14 maja 2017 r.) to tradycyjnie już czas odbywania się PIKNIKu NAD ODRĄ - największego w Polsce wydarzenia plenerowego powiązanego z targami turystycznymi MARKET TOUR. Jest to nie tylko szansa do zaprezentowania swojej oferty turystycznej szerokiej grupie potencjalnych odbiorców, ale także okazja dla wszelkich podmiotów zajmujących się gospodarką turystyczną do udziału w spotkaniach branżowych. Korzystając z okazji tym spotkaniem chcemy zapoczątkować zacieśnienie współpracy ZROT ze środowiskami działającymi na rzecz rozwoju agroturystyki i turystyki na terenach wiejskich.

Mamy nadzieję na szeroki udział w tym seminarium przedstawicieli Lokalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Grup Działania, Lokalnych Grup Rybackich, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i innych podmiotów, którym turystyka wiejska jest bliska i daje szansę na rozwój ekonomiczny. Przednówek sezonu turystycznego to dobry moment, by porozmawiać o tym jak partnerstwo i współdziałanie mogą przyczynić się do lepszego wykorzystania potencjału turystyki wiejskiej w rozwoju gospodarki turystycznej na Pomorzu Zachodnim.

Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej Gospodarstwa Gościnne do dnia 12 maja 2017r.

- telefonicznie pod numerem: 81 501 43 11

- mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam licząc na osobiste spotkanie z Państwem.

Marek Migdal
Prezes ZROT

Zachodniopomorska Regionalna
Organizacja Turystyczna
ul.Partyzantów 1, 70-222 Szczecin
tel.: +48 91 4334126
fax: +48 91 4894830
www.zrot.pl
www.partnerstwo-zrot.pl
www.pomorskikrajobrazrzeczny.pl
www.facebook.com/zachodniopomorskaROT
www.facebook.com/ProjektSzlakZeglarski
www.facebook.com/pomorski.krajobraz.rzeczny

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo_PFTWGG.pdf)Pismo dotyczące rozpowszechnienia informacji[Plik .PDF]1007 kB
Pobierz plik (Program_Seminariu_Szczecin.pdf)Program seminarium[Plik .PDF]774 kB
Pobierz plik (Zaproszenie_ZROT.pdf)Zaproszenie - Piknik turystyki wiejskiej[Plik .PDF]724 kB
Tagged Under