Zapraszamy do udziału w spotkaniu asocjacyjnym w Myśliborzu

Drukuj
czwartek, 16 marzec 2017 Kategoria: Aktualności

Spotkanie rozpocznie się w dniu 27 marca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 9:00 w Pensjonacie Nad Jeziorem w Myśliborzu, przy ul. Marcinkowskiego 12.

Celem wydarzenia jest zainicjowanie działań partnerskich oraz zapoznanie się z opiniami osób reprezentującymi instytucje rynku pracy dla zwiększenia zakresu i trafności oferty aktywizacyjnej wobec osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie zachodniopomorskim na podstawie powołanego partnerstwa oraz wypracowanego zestawu rekomendacji wykorzystanych przez instytucje rynku pracy.

Podczas spotkania odbędzie się panel dyskusyjny oraz fokus uwzględniający wszystkie czynniki istotne dla lokalnych uwarunkowań, doceniający wiedzę i opinie lokalnych instytucji rynku pracy, łączący rożne aspekty problemów ludzi młodych znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy.

Patronat merytoryczno-instytucjonalny nad projektem objął Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 22 marca 2017 roku pod numerem telefonu 665 014 777 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (List-polecajacy.pdf)List polecający[Plik .PDF]88 kB
Pobierz plik (Mysliborz-zaproszenie-spotkanie-asocjacyjne.pdf)Zaproszenie na spotkanie[Plik .PDF]290 kB
Pobierz plik (Opis projektu_2.4 zachodniopomorskie.pdf)Informacje o projekcie[Plik .PDF]705 kB
Tagged Under