29 Targi Rolne Agro Pomerania w Barzkowicach

Drukuj
wtorek, 13 wrzesień 2016 Kategoria: Aktualności

Targi Agro Pomerania jest to impreza gromadząca dużą ilość wystawców z kraju i z zagranicy. Spotkanie tak dużej ilości wystawców daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i branżowych. Jest to impreza branżowa dla wszystkich zainteresowanych nowinkami dotyczącymi narzędzi i maszyn rolniczych oraz hodowli.

AGRO POMERANIA 2016 to szansa spotkania z przedstawicielami firm produkujących maszyny i sprzęt rolniczy, nawozy, środki ochrony roślin, pasze i wiele innych.  Dodatkową atrakcję stanowiły pokazy zwierząt hodowlanych, wystawa koni oraz zawody jeździeckie.

Tegoroczne Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że co roku odwiedza je około 130 tys. osób. Natomiast według nas było zdecydowanie więcej… Nasze stoisko odwiedzili nasi przyjaciele, którzy mieli wiele do zaoferowania. Byli to: z Lokalnego Punktu Informacyjnego w Pyrzycach - Pan Tomasz Tyczkowski, który służył wiedzą na temat możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z różnych programów, oraz z Gminy Recz - Pani Arleta Więcek, która posiada własną pracownie krawiecką i wykonuje przepiękne rzeczy, co mogą Państwo zaobserwować w poniższej fotorelacji oraz na Facebook'owym profilu Pani Arlety. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Barzkowickich Targów Rolnych, które są wizytówką nie tylko regionu, województwa ale i kraju.

Tagged Under