Zakończenie wakacji, czyli... Sun Festival w Myśliborzu!

Drukuj
piątek, 02 wrzesień 2016 Kategoria: Aktualności

Przyjechało do nas wielu bardzo dobrze znanych dla niektórych z Państwa DJ'ów m. in.: Dj Mrozik, Sienki, Simon, Qusi, oraz Qlpa & Croolik. Gwiazdą wieczoru był DJ MATYS znany nam dobrze nie tylko z polskiej areny muzycznej, ale także i międzynarodowej. Uczestnicy mogli nacieszyć oczy i zobaczyć pokazy lasershow oraz wielkiego robota rodem z kosmosu.

Podczas imprezy odbyła się konkurs Dj-ski na "Najlepszego DJ'a Ziemi Liderowskiej", w którym wystartowali:

Nad oceną konkursu czuwało Jury w składzie Pani Magdalena Baczyńska-Warżała - Członek Zarządu Stowarzyszenia "Lider Pojezierza", Pani Małgorzata Michalczyk - Dyrektor Myśliborskiego Ośrodka Kultury, Pan Jerzy Grabda - Dyrektor Radia Plus Lipiany i Pan Grzegorz Dąbrowski - Kierownik wydz. Oświaty Kultury i Spraw Społecznych UMiG w Myśliborzu. Jury nie miało łatwego wyboru, ponieważ wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i przedstawili kawał dobrej roboty.

Jednakże zwycięzcą konkursu został Dj RobOne, który w przyszłym roku zostanie zaproszony na festival jako gość i będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed naszą publicznością w głównym programie wieczoru. Jednocześnie zwycięzca jako nagrodę specjalną otrzymał zaproszenie na 10-lecie Stowarzyszenia "Lider Pojezierza", które odbędzie się w Żukowie (gm. Przelewice). Zwycięzcy i uczestnikom raz jeszcze gratulujemy!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się we współpracy z Panem Adrianem Wyrębskim, jak i Panem Jerzym Grabdą zorganizować dla Państwa II edycję Sun Festival. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję tych z was, którzy nie mieli okazji z nami tam być i oczywiście tych którzy tam byli, ponieważ bez was to wydarzenie nie miałoby sensu, aby bawić się przy dobrej muzyce w doborowej obsadzie, która w przyszłym roku będzie jeszcze lepsza!

 

Tagged Under