Konkurs na Super Sołtysa i Sołectwo "3xS" - TILiA 2016!

Drukuj
piątek, 15 lipiec 2016 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo,

po raz kolejny ogłaszamy Konkurs na Super Sołtysa i Sołectwo "3xS". Celem Konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskiej z gmin obszaru Lokalnej Strategii Rozwoju. Promowanie najbardziej aktywnych sołtysów (sołectw) z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”, którzy podejmują działania na rzecz integracji społeczności lokalnej, dbają o rozwój sołectwa i gminy. Promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju tj. obszaru gmin Barlinek, Boleszkowice, Bierzwnik, Choszczno, Dębno, Krzęcin, Lipiany, Myślibórz, Nowogródek Pomorski, Pełczyce, Przelewice, Recz i Trzcińsko-Zdrój.

Konkurs ma charakter zawodów sportowych oraz pokazów lokalnej twórczości. Każda Gmina objęta Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 typuje do wzięcia udziału w Konkursie jedno sołectwo, które stanowi uzupełnienie drużyny reprezentacyjnej gminy biorącej udział w Targach Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2016.

Szczegóły konkursu oraz konkurencje zawarte zostały w Regulaminie konkursu. 

Zgłoszeń należy dokonywać na Karcie zgłoszeniowej, zgodnie z zapisami Regulaminu. Zgłoszenie należy wypełnić elektronicznie lub drukowanymi literami, przesyłać pocztą tradycyjną, elektroniczną lub dostarczyć osobiście w terminie do 05.08.2016 r. (decyduje data wpływu) pod adres:

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Boleszkowicach
Ul. Poznańska 19a,
74-407 Boleszkowice
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem: Zgłoszenie do konkursu „3 x S”

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz-zgloszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy na konkurs 3xS[Plik .DOC (Word 97-03)]196 kB
Pobierz plik (Regulamin-konkursu-supersoltys-i-solectwo_3xS.pdf)Regulamin konkursu 3xS[Plik .PDF (Adobe Reader)]892 kB
Tagged Under