Zapraszamy na wyjazd studyjny organizowany przez CDR w Brwinowie

Drukuj
piątek, 24 czerwiec 2016 Kategoria: Aktualności

Wyjazd ma na celu zapoznanie uczestników z osiągnięciami, sposobem zarządzania i wprowadzania nowych technik oraz technologii gospodarstw ekologicznych będących laureatami Krajowych Konkursów "Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne".

W wyjeździe studyjnym mogą uczestniczyć doradcy publiczni i prywatni zajmujący się doradzaniem w zakresie rolnictwa ekologicznego, przedstawiciele instytucji zaangażowanych w rozwój rolnictwa ekologicznego w tym ustanawianie prawa, rolnicy zajmujący się rolnictwem ekologicznym zainteresowani wprowadzaniem nowych rozwiązań.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Instytucja delegująca pokrywa koszt dojazdu uczestnika do miejsca wyznaczonego przez organizatora.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać do dnia 01 lipca 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer: 48 365 49 70. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu się na wyjazd studyjny decydować będzie  kolejność zgłoszeń.

W sprawach organizacyjnych informacji udziela Barbara Sazońska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: +48 365 69 41.

Karta zgłoszenia i program wyjazdu dostępne są na stronie internetowej:

http://www.cdr.gov.pl/doskonalenie-zawodowe/szkolenia/1955-wyjazd-studyjny-do-ekologicznych-gospodarstw-wojewodztwa-wielkopolskiego

Tagged Under