Warsztaty dot. projektu grantowego "Pomostem do wodniackiej pasji"

Drukuj
piątek, 22 kwiecień 2016 Kategoria: Aktualności

Podczas spotkania analizowano formularze wniosków opublikowanych w ramach próbnego naboru wniosków, instrukcje oraz pozostałe dokumenty proceduralne.

Celem spotkania było przygotowanie uczestników do prawidłowego wypełniania formularzy wniosków i zapoznanie z procedurami obowiązującymi podczas oceny merytorycznej i formalnej dokonywanej przez Radę LGD. 

Zapraszamy do składania wniosków w ramach próbnego* naboru w terminie od 18.04.2016r. do 13.05.2016r. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z pracownikami biura LGD pod nr tel.: 95 7460 360 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy.


*
Ogłoszenie próbnego naboru wniosków ma charakter szkoleniowy. Celem przedsięwzięcia jest przygotowanie wnioskodawców do prawidłowego wypełniania formularzy wniosków i zapoznanie z procedurami obowiązującymi podczas oceny merytorycznej i formalnej dokonywanej przez Radę LGD.  Zadanie wpłynie na jakość składanych dokumentów w oficjalnych ogłoszeniach o naborach wniosków o przyznanie pomocy. Natomiast udział
w próbnym naborze uprawnia wnioskodawcę do otrzymania punktów w ramach Lokalnych Kryteriów Wyboru, przyznawanych na drodze oceny przez Radę LGD.

Tagged Under