Zapraszamy na Konferencję Energetyka Obywatelska

Drukuj
czwartek, 31 marzec 2016 Kategoria: Aktualności

Stowarzyszenie proponuje zainteresowanie się  przyszłymi działaniami w ramach ruchu "Więcej Niż Energia" i inicjatywą naszego Lidera "Zielonej Lokomotywy". Zapraszam na strony internetowe www.liderpojezierza.pl i  www.wiecejnizenergia.pl a w niej  zakładki "publikacje" oraz "aktualności". W dziale publikacji znajdziecie propozycje poprawek do projektu ustawy o zmianie ustawy o OZE, a także stanowisko ruchu WNE w sprawie prac nad nowelizacją w zakresie poprawki prosumenckiej.  

Przy okazji zapraszamy także (szczególnie przedstawicieli samorządów) na międzynarodowe seminarium i warsztat organizowane przez organizację Bankwatch Network i ICLEI w ramach projektu Community Power. Seminarium pt. "Energetyka obywatelska i udział społeczności lokalnych w planowaniu energetycznym w samorządach" odbędzie się w środę 6 kwietnia, w Warszawskim Pałacu Ślubów. Jest to bezpłatne wydarzenie i będzie zapewniony tłumacz. Wymaga rejestracji do poniedziałku. W załączeniu znajduje się agenda. 

Załączniki:
Pobierz plik (Agenda_warsztat_co-power_Warszawa_060416.pdf)Agenda Warsztaty Community Power - Warszawa 06-04-2016r.[Plik .PDF (Adobe Reader)]377 kB
Tagged Under