Bezpłatny warsztat - Trening Kreatywności w ramach Przystanku Wolontariat - ZAPRASZAMY!

Drukuj
środa, 18 listopad 2015 Kategoria: Aktualności

Warsztat prowadzony jest w oparciu o aktywne metody, wsparte mini-wykładem, do których zaliczamy ćwiczenia, zadania, symulacje, gry, testy i ćwiczenia kinezjologii edukacyjnej. Aby rozwijać twórczy potencjał, warto zainwestować w dwie rzeczy: ciągłe zdobywanie wiedzy i zwiększanie sprawności myślenia. Jesteś otwarty na stały rozwój? Dołącz do nas - 4 grudnia w Koszalinie i 7 grudniaw Szczecinie.Szczegóły oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załączeniu.

Przystanek Wolontariatjest nową odsłoną organizowanego do tej pory na Pomorzu Zachodnim Tygodnia Aktywności. Pretekstem do kilkudniowego świętowania jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia.

Przystanek Wolontariatto przedsięwzięcie organizowane przez miejskie i regionalne organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w popularyzowanie wolontariatu. Celem działań organizatorów Przystanku Wolontariat jest  podniesienie świadomości opinii publicznej na temat znaczenia działalności wolontariackiej, uwypuklenie więziotwórczego wymiaru działalności ochotniczej, popularyzowanie wolontariatu jako formy samorozwoju i zwiększania kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych. Przedsięwzięcie to służyć ma również wskazaniu wolontariatu jako wartościowej i atrakcyjnej formy aktywności obywatelskiej, a ponadto upowszechniania go jako narzędzia integracji społecznej. Co dotychczas zrobiliśmy w tej materii można poczytać na stroniehttp://tydzienaktywnosci.org/ i na https://www.facebook.com/PrzystanekWolontariat/

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:
Pobierz plik (formularz_zgloszenia.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]148 kB
Pobierz plik (harmonogram.docx)Harmonogram spotkania[ ]141 kB
Tagged Under