Program budowy ścieżek rowerowych w Gminie Barlinek

Drukuj
poniedziałek, 09 listopad 2015 Kategoria: Aktualności

Celem programu jest zachęcenie mieszkańców i turystów, do korzystania z roweru jako środka komunikacji, alternatywnego dla samochodu i jednocześnie promującego zdrowy styl życia. Aby móc stworzyć dostępny dla każdego bezpieczny system połączeń rowerowych warto wspólnie wypracować w naszym mieście i gminie, przestrzeń przyjazną dla rowerzystów. W związku z tym zostały przygotowane ankiety, które pomogą w zrealizowaniu tego zadania.

Przypominamy, że rower jest ekologicznym i najtańszym środkiem transportu. Dzięki niemu nie będziemy stać w korkach i docenimy nareszcie to, czego wcześniej nie zauważaliśmy wokół nas. Jeżdżąc na rowerze nie zatruwamy środowiska, nie emitujemy spalin, poza tym, wzmacniamy swoje mięśnie i poprawiamy formę. Tego nie jesteśmy w stanie zrobić siedząc za kółkiem samochodu.

Zachęcamy do wypełnienia ankiet i składania ich w Urzędzie Miejskim w Barlinku w Biurze Obsługi Interesanta lub przesyłania na adres urzędu (Urząd Miejski w Barlinku ul. Niepodległości 20, 74-320 Barlinek) lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (ANKIETA_program budowy ścieżek rowerowych.docx)Ankieta_program budowy ścieżek rowerowych[ ]62 kB
Tagged Under