II edycja ogólnopolskiego konkursu "Moje własne innowacje"

Drukuj
środa, 03 sierpień 2022 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Moje własne innowacje”, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Konkurs ma na celu promowanie małych innowacji, które zostały opracowane przez samych rolników lub członków ich rodzin, oraz mają funkcjonalne zastosowanie w ich codziennej pracy.

Usprawnienia techniczne, technologiczne, rozwiązania cyfrowe wspierające produkcję lub zarządzanie finansami, a może działania marketingowe lub innowacyjne formy dostawy produktów bezpośrednio do konsumentów? Podzielcie się swoimi pomysłami i dobrymi praktykami, które wdrożyliście w swoich gospodarstwach, a dodatkowo wygrajcie atrakcyjne nagrody pieniężne!

W ramach konkursu przewidziane są trzy kategorie dotyczące zaprojektowanych od podstaw lub znacznie zmodyfikowanych innowacyjnych rozwiązań: 

Jak zgłosić swoją innowację do konkursu?

Krok 1 :

Wypełnij Kartę Zgłoszenia oraz przygotuj fotografie i/lub krótki amatorski film prezentujące Twoje wdrożone innowacyjne rozwiązanie

Krok 2:

Komplet dokumentów przekaż pisemnie, osobiście lub elektronicznie:

          Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie
          Rakowiecka 36 lok. 150 , 02-532 Warszawa
          z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

         Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie
         Rakowiecka 36 lok 150, 02-532 Warszawa
         w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs Moje własne innowacje”

Uwaga: nie dopuszcza się przesyłania wypełnionej i odręcznie podpisanej Karty Zgłoszenia w postaci skanu lub zdjęcia, tj. takie zgłoszenie zostanie odrzucone na etapie oceny formalnej.

Nagrody

W ramach każdej z kategorii Konkursu Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia pieniężne w następujących wysokościach:

Organizator przewiduje możliwość wsparcia mentoringowego nagrodzonych rozwiązań przez akcelerator biznesu dedykowany sektorowi technologii rolniczych.

Do kiedy?

Zgłoszenia należy przekazać w terminie  od 29 lipca 2022 r. do dnia 15 października 2022 r. Za datę złożenia uznaje się datę wpływu dokumentów do Centrum Doradztwa w Brwinowie Oddział w Warszawie.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do dnia 15 grudnia 2022 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu uwzględnione zostały w Regulaminie Konkursu „Moje własne innowacje”.

Osoba do kontaktu: 

Daria Mularczyk-Mędza, nr tel.:  22 274 2319, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta zgłoszenia - załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu_Moje własne innowacje - edycja II.docx)Karta zgłoszeniowa[ ]143 kB
Pobierz plik (Regulamin konkursu _Moje własne innowacje - edycja II.pdf)Regulamin konkursu[ ]678 kB
Tagged Under