Wnioski po szkoleniu w ramach naboru nr 3/2022/TILiA

Drukuj
czwartek, 05 maj 2022 Kategoria: Aktualności

Warsztat szkoleniowy poprowadził Wiceprezes Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” Ireneusz Kostka.

W trakcie szkolenia zostało omówione:

- program PROW i wniosek o przyznanie pomocy;
- kryteria oceny wniosków;

- jak właściwie wypełnić wniosek,
- kto może się starać o dofinansowanie z projektu,
- jakie są procedury naboru projektu oraz wiele istotnych czynników ww. temacie.

W trakcie szkolenia wywiązała się niejednokrotnie ciekawa dyskusja w oparciu o dane, które przygotowało biuro Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” , zaś sami uczestnicy mieli do prowadzącego szkolenie sporo pytań merytorycznych nt. ww. naboru.

Szkolenie zakończyło się przeprowadzeniem testu wiedzy dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych składaniem wniosków.  Ponadto każdy uczestnik, który ukończył pozytywnie test, otrzyma Certyfikat za uczestnictwo ww. szkoleniu.

Mamy nadzieję, że pomysły które były przedstawione w trakcie spotkania, dojdą do skutku. Szykuje się ciekawa rewolucja w sferze infrastruktury turystycznej i sportowej na obszarze działania ,,Lidera Pojezierza”. Trzymamy kciuki za ich powodzenie!

Tymczasem, uczestnikom szkolenia przypominamy:

Nabór na ,, Wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych;” (3/2022/TILiA) trwa w dniach: 02 maja 2022 r. - 17 maja 2022 r. (do godz.14:00).

Sam wniosek oraz załączniki znajdziecie Państwo na stronie: https://www.liderpojezierza.pl/konkursy/aktualne-nabory/187-3-2022-tilia/1996-og%C5%82oszenie-o-naborze-wniosk%C3%B3w-3-2022-tilia.html

Tagged Under