Zapraszamy na szkolenia dotyczące działania „Współpraca" i tworzenia Grup Operacyjnych EPI

Drukuj
środa, 06 kwiecień 2022 Kategoria: Aktualności

 Harmonogram szkoleń:

Centrum zapewnia nocleg w pokojach 1-osobowych oraz wyżywienie, zgodnie z harmonogramem wydarzenia, a także miejsca parkingowe dla uczestników szkolenia. Dokładne miejsca wydarzeń zostały podane w kartach zgłoszenia uczestnictwa. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu (lub zdjęcia) wypełnionego i podpisanego formularza karty zgłoszenia uczestnictwa na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie:

W szkoleniu może wziąć udział ograniczona liczba uczestników, o zakwalifikowaniu się na wydarzenie decydować będzie kolejność przysłania wypełnionych i podpisanych kart zgłoszenia uczestnictwa, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają osoby zgłaszające się na dwa dni szkolenia, a także osoby z województw przypisanych do danego terminu i lokalizacji.

O zakwalifikowaniu się na listę uczestników zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo, jednak nie wcześniej 12 kwietnia br. dla szkolenia w Szczecinie i nie wcześniej niż 19 kwietnia br. dla szkoleń w Warszawie i Katowicach. 

Zapraszamy osoby zainteresowane lub przygotowujące się do złożenia wniosku w ramach działania „Współpraca”, do udziału w szkoleniach!

Karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie:

https://sir.cdr.gov.pl/2022/04/01/zapraszamy-na-szkolenia-dotyczace-dzialania-wspolpraca-i-tworzenia-grup-operacyjnych-epi/

Tagged Under