Rolnicy wynalazcy, konstruktorzy - konkurs!

Drukuj
środa, 16 wrzesień 2015 Kategoria: Aktualności

 

Będziemy uwzględniać także już funkcjonujące konstrukcje. Naszych Czytelników chcemy zachęcić szczególnie do zaproponowania rozwiązań, które będą chronić rolników podczas zbioru słomy i siana. Jak automatycznie odłączyć napęd prasy, gdy kierowca opuści kabinę ciągnika? Oczywiście, jeśli Czytelnicy zaproponują rozwiązania dotyczące innych zagrożeń, jury konkursu weźmie je również pod uwagę. 

Konkurs organizowany jest we współpracy z firmą John Deere Polska, która jest fundatorem cennych i przydatnych w gospodarstwie nagród. 

Pierwsza to myjka wysokociśnieniowa JD AC-200EC (ciśnienie do 220 b). Druga nagroda to zestaw: monitor z kamerą do zainstalowania na ciągniku z dodatkowym długim kablem (5 m), który pozwala na zainstalowanie kamery także na przyczepie ciągnikowej lub innej maszynie. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma urządzenie wspomagające rozruch Schumacher PBI4424. 

Zgłoszenia należy przesyłać do końca 2015 roku. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas targów Agrotech Kielce zaplanowanych na 18–20 marca 2016 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl. Zgłoszenia można kierować listem na adres naszej redakcji: „Tygodnik Poradnik Rolniczy”, ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwzględniamy zarówno szkice/rysunki projektów, jak i zdjęcia (nagrane na płytach CD lub wywołane) istniejących konstrukcji.

Tagged Under