VII edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. ,,Dni Otwarte Funduszy Europejskich".

Drukuj
środa, 26 sierpień 2020 Kategoria: Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) wyjątkowo w tym roku odbędą się w nowej formule – wyłącznie on-line.

VII edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 uruchomiona została  poprzez stronę internetową www.dniotwarte.eu , na której prezentowane są projekty, które możliwe były do zrealizowania dzięki pozyskanym Funduszom Europejskim. Będziecie mogli obejrzeć filmy opowiadające o losach Beneficjentów i ich drodze do realizacji marzeń oraz pomysłów na zmianę swojego życia i najbliższego otoczenia.
W weekend 25-27 września 2020 roku dzięki nowej formule (on-line), będziecie mogli odwiedzić projekty we wszystkich 16 regionach Polski. Różnorodność zrealizowanych projektów z Funduszy Europejskich wprowadzi was w wirtualny świat, w którym będziecie mogli spacerować po niedostępnych, na co dzień miejscach. Odbędą się także pokazy i warsztaty on-line.
 Ponadto Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako koordynator akcji, będzie promować wydarzenie w telewizji, w radio, w Internecie oraz na stronie www.dniotwarte.eu
 Zachęcamy także do udziału w konkursie „Pokaż swój projekt” organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej polegający na przesłaniu krótkiego filmiku (o maks. wielkość 100MB) poprzez formularz,  udostępniony na stronie www.dniotwarte.pl, w którym pokażesz jakie zmiany zaszły w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.
 Trzy materiały, które zdobędą uznanie jury konkursowego otrzymają nagrody. Nagrodą główną dla zwycięskiego beneficjenta będzie nakręcenie profesjonalnego materiału audiowizualnego promującego projekt
oraz kamera (za II miejsce) i aparat fotograficzny (za III miejsce).

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.dniotwarte.eu oraz https://www.dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt

Termin nadsyłania prac –  do 10 września.
Wyniki konkursu poznamy 27 września na stronie dniotwarte.eu !

Zgłoś się już dziś! 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału!


 Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 42 56 163 lub e. mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU_Beneficjenci.pdf)Regulamin konkursu[ ]261 kB
Pobierz plik (Załącznik nr. 1 do Regulaminu Ogólnego.docx)Załącznik nr. 1 do Regulaminu Ogólnego [ ]100 kB
Tagged Under