Zapraszamy przedsiębiorców do zgłaszania potrzeb rozwojowych w ramach RPO WZ 2014-2020

Drukuj
piątek, 10 lipiec 2015 Kategoria: Aktualności

 

Zgodnie z powyższym podejściem, realizując proces przedsiębiorczego odkrywania Pomorza Zachodniego, będący elementem identyfikacji inteligentnych specjalizacji, na stronach Urzędu Marszałkowskiego zamieściliśmy kwestionariusze dla zachodniopomorskich przedsiębiorców - zebrane informacje zostaną uwzględnione w ramach prac nad Regionalną Strategią Inteligentnych Specjalizacji oraz założeniami do naborów w ramach RPO WZ 2014 – 2020:

Ankieta dotycząca potencjału i potrzeb przedsiębiorstwa – która pozwala na zaprezentowanie w zwięzłej formie potencjału, potrzeb i planów przedsiębiorstwa w zakresie B+R;
http://rpo.wzp.pl/o-programie/poznaj-inteligentne-specjalizacje/ankieta-br

Fiszka opisująca przedsięwzięcie – za pomocą której można zaprezentować nawet wstępną koncepcję przedsięwzięć posiadających potencjał B+R+I.
http://rpo.wzp.pl/o-programie/poznaj-inteligentne-specjalizacje/fiszka-przedsiewziecia

W związku z powyższym zapraszamy przedsiębiorców do zgłaszania potrzeb rozwojowych, które będą podstawą do tworzenia założeń konkursowych, w szczególności na dotacje ze środków unijnych dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego w ramach RPO WZ 2014 – 2020.

Dodatkowo wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem swojego potencjału badawczo - rozwojowego zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie http://rpo.wzp.pl/o-programie/poznaj-inteligentne-specjalizacje informacjami dotyczącymi Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania i Inteligentnych Specjalizacji Pomorza Zachodniego.

Wypełnione kwestionariusze prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagged Under