OWES - poszukuje przyszłych spółdzielców

Drukuj
piątek, 10 lipiec 2015 Kategoria: Aktualności

 

Spółdzielnia Socjalna - Jest to specyficzna forma spółdzielni pracy. Przedmiotem działalności spółdzielni socjalnej jest przede wszystkim prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków w celach społecznej i zawodowej reintegracji jej członków.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w zakresie współpracy z Grupami Inicjatywnymi zainteresowanymi założeniem Spółdzielni Socjalnej oferuje:

1. Pakiet Szkoleniowo doradczy - przygotowujący grupę inicjatywną do podjęcia działalności (w tym szkolenia z zakresu: prawa, marketingu, zarządzania, księgowości)
2. Opiekę doradców kluczowych OWES oraz doradców Biznesowych
3. Fachową pomoc w pisaniu Biznesplanu
4. Wsparcie przy pozyskiwaniu wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności m.in. ze środków Funduszu Pracy, PEFRON

Kontakt:

w sprawie rekrutacji Grup Inicjatywnych zainteresowanych utworzeniem Spółdzielni Socjalnej Proszę się kontaktować z swoim Doradcą Kluczowym wg. poniższego podziału terytorialnego.

1. Powiat pyrzycki i stargardzki - Michał Janiszewski, tel. 691250118, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Powiat gryfiński, myśliborski, choszczeński - Maciej Rębilas, tel. 663921836, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Tagged Under