POMÓŻMY ROLNIKOWI Z GMINY KRZĘCIN W ZBIÓRCE ŚRODKÓW NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM!

Drukuj
piątek, 10 kwiecień 2020 Kategoria: Aktualności

Rolnik z gminy Krzęcin, woj. zachodniopomorskie:

"Koronawirus to wielka niewiadoma dla wszystkich! Jedno jest pewne, że szansą na przeżycie pacjentów jest dostęp do testów i respiratorów. W tym trudnym czasie naszego wsparcia potrzebują szczególnie osoby starsze, nasi pradziadkowie, dziadkowie, rodzice !!! To właśnie oni podarowali nam najcenniejszy dar, jakim jest życie, dlatego NIE POZWÓLMY, aby brak sprzętu medycznego odebrał nam naszych najbliższych! Apeluję do Was, drodzy Koledzy-Rolnicy, zjednoczmy siły i pokażmy, na co nas stać!!! Nie patrzmy na to, kto jaką partię reprezentuje, ja nie jestem w żadnej, jestem po prostu z krwi i serca Polakiem – Rolnikiem, tak jak Wy !!! Ostatnie lata suszy nie były dla nas okresem urodzaju, ale teraz przed nami do rozegrania o stokroć cięższa bitwa i....musimy ją wygrać !!! Szpital zakaźny przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie błaga o pomoc!!! To właśnie tam trafiają i trafiać będą zarażeni koronawirusem z terenu powiatu choszczeńskiego i całego regionu. Na cito potrzebne są odczynniki, które umożliwiają przeprowadzanie testów. a także respiratory, które są podstawową aparaturą w leczeniu objawów koronawirusa w postaci niewydolności oddechowej.

To wszystko nie jest tanie. Przykład Włoch pokazuje nam, że szybki wzrost liczby zachorowań na COVID-19 doprowadził w tym kraju do sytuacji, w której lekarze znaleźli się pod ścianą. W związku ze zbyt małą liczbą respiratorów, muszą wybierać, których pacjentów leczyć, a których skazać na cierpienie i śmierć.

MY POLSCY ROLNICY NIE POZWOLIMY NA TO, ABY NASZYM LEKARZOM ZABRAKŁO SPRZĘTU! NIE POZWOLIMY, BY MUSIELI DECYDOWAĆ, KOGO PODŁĄCZYĆ DO RESPIRATORA, A KOGO SKAZAĆ NA ŚMIERĆ!

Połączmy siły, razem przy niewielkim, indywidualnym nakładzie finansowym - możemy naprawdę wiele. Nadzór merytoryczny nad naszym działaniem prowadzi Pan Marcin Kiestrzyn, Główny Księgowy z Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, a całą akcję koordynuje Pani Sandra Żuk, Pracownik Urzędu Gminy Krzęcin, (nr kontaktowy: 697131303).

Wiemy, że na ratunek ruszyły znane osoby i gwiazdy, które przekazały swoje prywatne fundusze. W imieniu swoim i Rolników - z całego serca Wam DZIĘKUJĘ !!!

Zdecydowałem, że sam osobiście przekażę na konto zrzutki kwotę w wysokości 10.000 zł na pomoc w walce z epidemią!!! Jest nas, Rolników, ok. półtora miliona w kraju, niech każdy z nas dołoży cegiełkę w kwocie 100 zł, to już mamy 150 000 000 zł.

Dzięki czemu, moglibyśmy zakupić 2.500 sztuk respiratorów !!!

Wspólnie z władzami samorządowymi Gminy Krzęcin, Powiatu Choszczeńskiego, Gminy Choszczno oraz Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego w Choszcznie bardzo proszę o Wasze wsparcie finansowe!!!

To może spotkać Twoich najbliższych!!!

Jestem przekonany, że z czasem uda nam się pomóc i zbierzemy środki na odczynniki i respiratory dla potrzebujących z całej Polski. Takie mam marzenie !!! Wierzę w powodzenie akcji, to przecież zdrowie i życie nas wszystkich !!!

Pomóc może każdy z nas !!!

Link do strony: https://zrzutka.pl/b8vmzy

Dziękuję.

Tagged Under