Komunikat dotyczący przyszłych naborów.

Drukuj
poniedziałek, 16 marzec 2020 Kategoria: Aktualności

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników Biura, zwracamy się z prośbą do Naszych beneficjentów o umówienie terminu złożenia danego wniosku w Siedzibie Biura LGD drogą telefoniczną lub mailową: 

- 501 652 083 – Kierownik Biura, Ireneusz Kostka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- (95) 74-60-360 – Biuro LGD, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- 781 996 800 - Specjalista ds. obsługi Rady i projektów, Paulina Wolańska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W celu umówienia terminu konsultacji aplikacyjnej danego naboru, proszę o kontakt telefoniczny z Kierownikiem Biura, Ireneuszem Kostką:

501 652 083, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji.

 

Tagged Under