Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Drukuj
poniedziałek, 02 marzec 2020 Kategoria: Aktualności

Poprzednia edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się w maju 2019 r. skupiła  ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników. W tym roku mamy nadzieję, na podobny, a nawet lepszy wynik.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy kolejnej edycji. W ramach DOFE mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Dla uczestników zobaczenie miejsc, często niedostępnych, na co dzień, czy skorzystanie z rabatu to wyjątkowe wydarzenie.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swoje logo oraz szablony materiałów promocyjnych, które są do pobrania na stronie akcji.

W ramach DOFE 2020 planowane jest ponadto przygotowanie albumu, który będzie miał charakter wizerunkowy, promocyjny (ukaże się po wydarzeniu). Uzupełnieniem papierowej publikacji będą filmy promocyjne o długości ok. 1 minuty pokazujące każdy z opisanych projektów.

Zachęcamy, Państwa do dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto.

Aby zgłosić udział w akcji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Czekamy na propozycje do 31 marca 2020 !

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo pod linkami:

 https://dniotwarte.eu/

https://dniotwarte.eu/aktualnosci/jak-zglosic-wydarzenie-do-akcji-dni-otwarte-funduszy-europejskich

https://dniotwarte.eu/aktualnosci/swietujemy-juz-po-raz-siodmy-dni-otwarte-funduszy-europejskich-2020-w-polsce

 Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału!

 

Tagged Under