Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową

Drukuj
czwartek, 25 czerwiec 2015 Kategoria: Aktualności

 

Tym razem zapraszamy organizacje pozarządowe chcące realizować projekty z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej. Gwarantujemy także możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Zapisz się
Zapisz się na najbliższe spotkanie: 1 lipca 2015 r. godzina 10:00 – 12:30. Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową.

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, sala nr 12 (parter).

Kontakt z organizatorem: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach 

ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, tel.: 91 88 11 302, 91 88 11 303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O spotkaniach "Środy z Funduszami"
Spotkania pn. „Środa z Funduszami” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 10.00. Podczas spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych
w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Najbliższe spotkania będą skierowane do:

organizacje pozarządowe na aktywizację społeczną i zawodową (1 lipca 2015 r.).
przedsiębiorstwa na szkolenia (5 sierpnia 2015 r.).
przedsiębiorstwa na projekty B+R oraz Innowacje
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów, publikacje dotyczące Funduszy Europejskich, udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.
 

Załączniki:
Pobierz plik (Pyrzyce_Formularz_zgloszeniowy (1).doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]263 kB
Tagged Under