Szkolenie dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców z terenu Gminy Boleszkowice.

Drukuj
poniedziałek, 02 grudzień 2019 Kategoria: Aktualności

Obejmowały one:

- ,,Wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych w tym internetu i social mediów w biznesie”- wykład poprowadzi ł Pan Igor Dąbrowski;

- ,,Fundusze europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą” – wykład poprowadził Pan Ireneusz Kostka.

Podczas szkolenia poruszono takie kwestie: jak wykorzystać nowoczesne technologie w prowadzeniu działalności gospodarczej, jakie istnieją programy pomocy i kto może się starać o przyznanie dofinansowania.

Podczas szkolenia wywiązała się niejednokrotnie ciekawa dyskusja w oparciu o dane podawane przez prowadzących szkolenie, zaś sami uczestnicy wymienili się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.

Dziękujemy Gminie Boleszkowice i Panu Krzysztofowi Fira za gościnę w budynku Centrum (tzw. CPL). Na terenie działania Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” znajduje się jeszcze 12 takich centrów. Na terenie działania Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” znajduje się jeszcze 12 takich centrów. Zapraszamy na szkolenia, warsztaty, spotkania organizowane przez naszych Grantobiorców w tychże Centrach.

 

Tagged Under