Szkolenie ,,Zagospodarowanie przestrzeni społecznej”

Drukuj
piątek, 18 październik 2019 Kategoria: Aktualności

W szkoleniu udział wzięli m.in. : Członkowie Stowarzyszeń i KGW, pracownicy Urzędów Gmin, Członkowie Zarządu oraz pracownicy biura Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”.

Podczas warsztatów nt. naboru poruszono m.in. kwestie:

- jak właściwie wypełnić wniosek,

- kto może się starać o dofinansowanie z projektu,

- jakie są procedury naboru projektu oraz wiele istotnych czynników ww. temacie.

Podczas szkolenia wywiązała się niejednokrotnie ciekawa dyskusja w oparciu o dane, które przygotowało biuro Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” , zaś sami uczestnicy mieli do prowadzącego warsztat sporo pytań merytorycznych nt. ww. naboru.

Termin składania wniosków został ustalony przez samych uczestników szkolenia, na dni: 18 listopada – 02 grudnia 2019r.

Miejsce składania wniosków: Biuro LGD, Aleja 1 Maja 6, 74-320 Barlinek (II piętro), od 8:00 do 15:00, przy czym w piątki do godz. 12:00.

Szkolenie zakończyło się przeprowadzeniem testu wiedzy dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych składaniem wniosków.  Ponadto każdy uczestnik, który ukończył pozytywnie test, otrzymał Certyfikat za uczestnictwo ww. szkoleniu.

Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy zainteresowanych na składanie wniosków, dla których będziemy chcieli zorganizować szkolenie nt. prawidłowego wypełnienia wniosku o płatność. Proszę uważnie śledzić stronę internetową i nasz profil na portalu społecznościowym.  

Tagged Under