Punkt konsultacyjny - Odnawialne Źródła Energii

Drukuj
czwartek, 05 wrzesień 2019 Kategoria: Aktualności

Pozyskiwanie energii – prądu i ciepła – ze źródeł, które nie szkodzą środowisku naturalnemu, cieszy się coraz większą popularnością. Te działania proekologiczne są wspomagane różnymi zachętami: dotacjami i źródłami finansowania.

Zgodnie z założeniami naszej działalności statutowej i dbałością o zrównoważony rozwój w regionie chcielibyśmy zaoferować wszystkim mieszkańcom obszaru działania Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” wsparcie doradcze w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Doradzimy czym są odnawialne źródła energii, powiemy jakie są ich zalety ekonomiczne i ekologiczne, jak planować instalację odnawialnych źródeł energii, jak finansować takie instalacje, jak korzystać z systemów wsparcia takich jak  "Program Czyste Powietrze" czy "Program Pożyczek dla Osób Fizycznych". Programy dostępne w naszym Zachodniopomorskim Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapraszamy na  konsultacje, które będą odbywać się w biurze Stowarzyszenia „Lidera Pojezierza” w poniedziałki w godz. 14.00 do  16.00.

Aby uniknięcia kolejek prosimy o umawianie konsultacji drogą mailową lub telefoniczne.

Kontakt:

Biuro LGD – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – Ireneusz Kostka – 957460360 lub z konsultantem Mirosławem Kwartą tel.: 607782884. email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tagged Under