Trzcińskie Spotkania z Historią [FOTORELACJA]

Drukuj
poniedziałek, 01 lipiec 2019 Kategoria: Aktualności

Podkreślić należy, że klimat Miasta, w znacznej części o dobrze utrzymanej zabytkowej zabudowie, doskonale wpisywał się w atmosferę imprezy. Wielu uczestników występowało w strojach z epoki, a wyczekiwaną atrakcją przez uczestników imprezy były walki rycerzy. Powszechne zaciekawienie budził także zakonnik w którego role wcielił się Wiceprezes Zarządu "Lidera Pojezierza", Pan Ireneusz Kostka.

Na stoisku" Lidera Pojezierza" pracownik Biura LGD prezentował materiały dotyczące 13 gmin działania w postaci mapek, materiałów reklamowych związanych ze sposobami na otrzymanie dofinansowania ciekawych pomysłów. Osoby zainteresowane, informowane były na bieżąco między innymi o zasadach aplikowania o środki za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza". W trakcie imprezy goście mogli obejrzeć na naszym stoisku prezentację ceramiki Pani Bogusławy Sługockiej z Dębna oraz wystawę prac malarskich Pana Krzysztofa Kłosowicza – artysty malarza z Barlinka. Na naszym stoisku panowała wspaniała, rodzinna atmosfera a wszystkim dopisywały humory.

Dzień który spędziliśmy w Trzcińsku Zdroju uważamy za bardzo udany. Nawiązaliśmy jak zawsze wiele nowych znajomości i kontaktów, które z pewnością zaowocują w przyszłości podpisaniem kolejnych umów.  Powyższa operacja była realizowana w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, za pośrednictwem Stowarzyszenia "Lider Pojezierza".

Galeria:

Tagged Under