Smaki kaszubskie w Szymbarku -cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej [FOTO]

Drukuj
wtorek, 19 marzec 2019 Kategoria: Aktualności

W sobotę, 16.03.2019 r. mieliśmy okazję poznawać smaki kaszubskie w Szymbarku. W tym szczególnym miejscu, mogliśmy poznać historię, język i kulturę Kaszub. Wszyscy zwiedzający dowiedzieli się więcej o rzeczach, które dla każdego Kaszuba są oczywiste.

Już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdyż niebawem pojawi się zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe, tym razem w okolice Torunia.

Dziękujemy „Błękitne Okna” Agnieszka Nikoliszyn Granatowska za profesjonalne i rzetelne przygotowanie wyjazdu J

 GALERIA: 

 

Cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej”. Wyjazdy realizowane będą zgodnie z umową o dofinansowanie zawartą pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a LGD realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

Tagged Under