Podsumowanie wyjazdu studyjnego do Chojnic

Drukuj
poniedziałek, 25 luty 2019 Kategoria: Aktualności

W sobotę, 23.02.2019 r. mieliśmy okazję poznawać smaki kaszubskie przy przemiłej współpracy ze Stowarzyszeniem LGD Sandry Brdy z siedzibą w Chojnicach.

W programie przewidziano zwiedzanie Chojnic w celu zapoznania się z dobrodziejstwem kulturowym obszaru oraz udział w warsztatach wypieku kaszubskiego chleba.

Już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdyż niebawem pojawi się zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe, tym razem w okolice Słupska.

Przedstawiamy fotorelację z wyjazdu. Zdjęcia wykorzystane dzięki uprzejmości jednej z uczestniczek wyjazdu Pani Anny Garzyńskiej. Dziękujemy :) 

Cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej”. Wyjazdy realizowane będą zgodnie z umową o dofinansowanie zawartą pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a LGD realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

Tagged Under