Usprawnij działanie swojej organizacji - zaproszenie na tydzień doradczy

Drukuj
czwartek, 09 czerwiec 2022 Michał Kasprzak Kategoria: Trzeci sektor Odsłony: 363

W dniach 6-12 czerwca br. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Usprawnij działanie swojej organizacji, dowiedz się więcej o tym jak działać (w tym- w zakresie finansów).

W ramach bezpłatnej oferty tygodnia doradczego:
► Spotkania coachingowe
► Niezbędnik finansowy
► Szkolenie – jak Aplikacja 2do2 może pomóc twojej organizacji
► Spotkanie- jak prowadzić całość finansów w Aplikacji 2do2
Wśród organizacji uczestniczących w wydarzeniu zostaną rozlosowane 2 bezpłatne roczne dostępy do Aplikacji 2do2.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WYDARZENIA: https://forms.gle/GjAawSuHFu8wYFFk9

Spotkania coachingowo-mentoringowe
Zapraszamy przedstawicieli organizacji na spotkania coachingowe dot. usprawnienia procesów pracy w organizacji. Razem z ekspertką zrobicie „skan” organizacji, przyjrzycie się jej w wybranych obszarach, omówicie możliwe usprawnienia w wybranym przez was obszarze funkcjonowania organizacji. Przykładowe obszary konsultacji:
► Przyjazne procedury – jak zorganizować obieg dokumentów i procedury wewnętrzne
► Usprawnienia rozliczeń
► Jak lepiej ułożyć współpracę w zespole
► Gdzie szukać środków na działania
► ABC zarządzania projektem
Coachingi rozłożone będą przez cały tydzień doradczy.  Na każdą z organizacji przewidziano 2 do 3 godzin spotkań (w zależności od potrzeb). Liczba miejsc ograniczona.

Jak 2do2 może usprawnić pracę twojej organizacji
Spotkanie na którym zaprezentowane zostaną podstawowe funkcjonalności Aplikacji 2do2. Prowadzące nie tylko przedstawią korzyści z jej używania, ale również pokażą jak działa system. Spotkanie dedykujemy osobom, które nie miały jeszcze styczności z Aplikacją 2do2.
Czas: 7.06 – wtorek g. 12-13.

Niezbędnik finansowy
Jakie dokumenty powinna opracować i/ lub prowadzić na bieżąco Twoja organizacja? O czym powinniście pamiętać, czego nie zapomnieć?
Podczas spotkania z ekspertką omówiony zostanie zestaw dokumentów niezbędnych dla organizacji. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania oraz upewnić się jaka lista dokumentów powinna być prowadzona w ich organizacjach.
Czas: 8.06 – środa g. 15-16:30

Jak prowadzić całość finansów organizacji w Aplikacji 2do2
Aplikacja 2do2 pozwala na prowadzenie wszystkich finansów organizacji. Dzięki temu obszar finansów jest w organizacji uporządkowany, posiadacie bieżącą kontrolę nad stanem budżetu – zarówno projektów jak i całości organizacji.
Jak to zrobić- o tym porozmawiamy na spotkaniu. Spotkanie dedykowane przede wszystkim osobom, które znają podstawy działania organizacji.
Czas: 9.06 – czwartek – g 11-12:30
Wszystkie wydarzenia w trakcie tygodnia doradczego są bezpłatne.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WYDARZENIA: https://forms.gle/GjAawSuHFu8wYFFk9

Prowadzące i ekspertki w trakcie tygodnia doradczego
Natalia Kata-Gawlik.  Doświadczona menagerka projektów – w III sektorze oraz w biznesie. Certyfikowana absolwentka kursów: zarządzanie projektami Prince 2, Agile BA i Agile PM. Coach w Biznesie. Doświadczona trenerka. Na co dzień prowadzi i rozlicza projekty, prowadzi finanse organizacji.
Magdalena Szeniawska. Socjolożka, mediatorka, koordynatorka projektów i trenerka. Absolwentka Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawski. Współzałożycielka, i wieloletnia prezeska Mierz Wysoko,  obecnie członkini organizacji.  Związana z sektorem NGO od 15 lat - pracowała i współpracowała z wieloma organizacjami warszawskimi, ogólnopolskimi oraz terenowymi. Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu zespołów oraz pozyskiwaniu środków. Doświadczona trenerka i coach.
Katarzyna Adamska-Dutkiewicz. Trenerka/ ekspertka w projekcie (temat: rozliczenia projektów i księgowość NGO). Od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki rozliczania projektów.   Autorka branżowych publikacji i artykułów z zakresu zarządzania, audytów, księgowości i finansów dla NGO.

Aplikacja 2do2
2do2 to aplikacja stworzona dla organizacji pozarządowych służąca do prowadzenia i rozliczania projektów.  Pozwala na prowadzenie całego budżetu organizacji. Pomaga przygotować sprawozdania końcowe, pozwala na bieżący podgląd stanu budżetu projektu, umożliwia lepsza organizację procesu rozliczeń. Usprawnia działania zespołów poprzez ograniczenie czasu i energii wkładanej przez pracowników w przygotowywanie zestawień finansowych. Jest to jedyne takie narzędzie w Polsce- do prowadzenia i rozliczania projektów, dedykowane NGO i dostosowane do jego specyfiki. Obecnie z narzędzia korzysta blisko 150 organizacji.
Więcej o Aplikacji 2do2 znajdziecie na stronie internetowej:  www.2do2.org.pl

Tagged Under