Statystyki odwiedzin - Trzeci Sektor.
Online: 1 | Dzis: 8 | Wczoraj: 26 | W tygodniu: 34 | W miesiącu: 1121 | W roku: 6294 | Wszystkich: 12 109 | II poł. 2017: 3090 | I poł. 2018: 2416 | II poł. 2018: 4025 | I poł. 2019: 1158 | II poł. 2019: 1420 | I poł. 2020: 3605 | II poł.2020: 3309 | I poł. 2021: 7367 | II poł. 2021: 3051 | I poł. 2022: 2250 | II poł. 2022: 5421 | I kw.2023: 2201 | I poł. 2023: 3438 | III kw,. 2023 6294

W dniach 6-12 czerwca br. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Usprawnij działanie swojej organizacji, dowiedz się więcej o tym jak działać (w tym- w zakresie finansów).

W ramach bezpłatnej oferty tygodnia doradczego:
► Spotkania coachingowe
► Niezbędnik finansowy
► Szkolenie – jak Aplikacja 2do2 może pomóc twojej organizacji
► Spotkanie- jak prowadzić całość finansów w Aplikacji 2do2
Wśród organizacji uczestniczących w wydarzeniu zostaną rozlosowane 2 bezpłatne roczne dostępy do Aplikacji 2do2.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WYDARZENIA: https://forms.gle/GjAawSuHFu8wYFFk9

Spotkania coachingowo-mentoringowe
Zapraszamy przedstawicieli organizacji na spotkania coachingowe dot. usprawnienia procesów pracy w organizacji. Razem z ekspertką zrobicie „skan” organizacji, przyjrzycie się jej w wybranych obszarach, omówicie możliwe usprawnienia w wybranym przez was obszarze funkcjonowania organizacji. Przykładowe obszary konsultacji:
► Przyjazne procedury – jak zorganizować obieg dokumentów i procedury wewnętrzne
► Usprawnienia rozliczeń
► Jak lepiej ułożyć współpracę w zespole
► Gdzie szukać środków na działania
► ABC zarządzania projektem
Coachingi rozłożone będą przez cały tydzień doradczy.  Na każdą z organizacji przewidziano 2 do 3 godzin spotkań (w zależności od potrzeb). Liczba miejsc ograniczona.

Jak 2do2 może usprawnić pracę twojej organizacji
Spotkanie na którym zaprezentowane zostaną podstawowe funkcjonalności Aplikacji 2do2. Prowadzące nie tylko przedstawią korzyści z jej używania, ale również pokażą jak działa system. Spotkanie dedykujemy osobom, które nie miały jeszcze styczności z Aplikacją 2do2.
Czas: 7.06 – wtorek g. 12-13.

Niezbędnik finansowy
Jakie dokumenty powinna opracować i/ lub prowadzić na bieżąco Twoja organizacja? O czym powinniście pamiętać, czego nie zapomnieć?
Podczas spotkania z ekspertką omówiony zostanie zestaw dokumentów niezbędnych dla organizacji. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania oraz upewnić się jaka lista dokumentów powinna być prowadzona w ich organizacjach.
Czas: 8.06 – środa g. 15-16:30

Jak prowadzić całość finansów organizacji w Aplikacji 2do2
Aplikacja 2do2 pozwala na prowadzenie wszystkich finansów organizacji. Dzięki temu obszar finansów jest w organizacji uporządkowany, posiadacie bieżącą kontrolę nad stanem budżetu – zarówno projektów jak i całości organizacji.
Jak to zrobić- o tym porozmawiamy na spotkaniu. Spotkanie dedykowane przede wszystkim osobom, które znają podstawy działania organizacji.
Czas: 9.06 – czwartek – g 11-12:30
Wszystkie wydarzenia w trakcie tygodnia doradczego są bezpłatne.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WYDARZENIA: https://forms.gle/GjAawSuHFu8wYFFk9

Prowadzące i ekspertki w trakcie tygodnia doradczego
Natalia Kata-Gawlik.  Doświadczona menagerka projektów – w III sektorze oraz w biznesie. Certyfikowana absolwentka kursów: zarządzanie projektami Prince 2, Agile BA i Agile PM. Coach w Biznesie. Doświadczona trenerka. Na co dzień prowadzi i rozlicza projekty, prowadzi finanse organizacji.
Magdalena Szeniawska. Socjolożka, mediatorka, koordynatorka projektów i trenerka. Absolwentka Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawski. Współzałożycielka, i wieloletnia prezeska Mierz Wysoko,  obecnie członkini organizacji.  Związana z sektorem NGO od 15 lat - pracowała i współpracowała z wieloma organizacjami warszawskimi, ogólnopolskimi oraz terenowymi. Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu zespołów oraz pozyskiwaniu środków. Doświadczona trenerka i coach.
Katarzyna Adamska-Dutkiewicz. Trenerka/ ekspertka w projekcie (temat: rozliczenia projektów i księgowość NGO). Od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki rozliczania projektów.   Autorka branżowych publikacji i artykułów z zakresu zarządzania, audytów, księgowości i finansów dla NGO.

Aplikacja 2do2
2do2 to aplikacja stworzona dla organizacji pozarządowych służąca do prowadzenia i rozliczania projektów.  Pozwala na prowadzenie całego budżetu organizacji. Pomaga przygotować sprawozdania końcowe, pozwala na bieżący podgląd stanu budżetu projektu, umożliwia lepsza organizację procesu rozliczeń. Usprawnia działania zespołów poprzez ograniczenie czasu i energii wkładanej przez pracowników w przygotowywanie zestawień finansowych. Jest to jedyne takie narzędzie w Polsce- do prowadzenia i rozliczania projektów, dedykowane NGO i dostosowane do jego specyfiki. Obecnie z narzędzia korzysta blisko 150 organizacji.
Więcej o Aplikacji 2do2 znajdziecie na stronie internetowej:  www.2do2.org.pl

Tagged Under

Nasi partnerzy

Gmina Barlinek

Gmina Bierzwnik

Gmina Boleszkowice

Gmina Choszczno

Gmina Dębno

Gmina Krzęcin

Gmina Lipiany

Gmina Myślibórz

Powiat Myśliborski

Gmina Pyrzyce

Gmina Nowogródek-Pomorski

Gmina Pełczyce

Powiat Choszczeński

Gmina Przelewice

Gmina Recz

Gmina Trzcińsko-Zdrój


Więcej...


Więcej...

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego NEWSLETTERA! Będziesz widział o wszystkich ważnych wydarzeniach pierwszy...


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

"Europejski Fundusz Morski i Rybacki",
Instytucja Zarządzająca PO Rybactwo i Morze 2014-2020 - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020
w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR.