Szkolenie on- line w ramach naboru: 4/2021/ZTRJ

Drukuj
środa, 05 maj 2021 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 450

Szkolenie zostało zorganizowane przez LGD Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza” w związku z najbliższym naborem pn.:  ,,Wspieranie wspólnych działań polepszających infrastrukturę wodną oraz zagospodarowanie turystyczne rzek i jezior ‘’w ramach naboru 4/2021/ZTRJ w dniu 05 maja 2021  r. (środa) w Biurze Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” w Barlinku o godz. 9:00.

Tym razem szkolenie wyjątkowo odbyło się w formie on-line (spowodowane jest to sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19 , wytycznymi dotyczących zgromadzeń oraz ponownym lockdownem na terytorium całego kraju od 20 marca 2021 r.)

Warsztat szkoleniowy poprowadził:

- Wiceprezes Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” Ireneusz Kostka ;

Podczas warsztatów nt. naboru poruszono m.in. kwestie:

- jak właściwie wypełnić wniosek,
- kto może się starać o dofinansowanie z projektu,
- jakie są procedury naboru projektu oraz wiele istotnych czynników ww. temacie.

Podczas szkolenia wywiązała się niejednokrotnie ciekawa dyskusja w oparciu o dane, które przygotowało biuro Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” , zaś sami uczestnicy mieli do prowadzących szkolenie sporo pytań merytorycznych nt. ww. naboru.

Szkolenie zakończyło się przeprowadzeniem testu wiedzy dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych składaniem wniosków (uczestnicy dostali je w formie mailowej i w takiej formie już rozwiązana odesłali). Każdy uczestnik, który rozwiązał pozytywnie test, otrzyma Certyfikat za uczestnictwo ww. szkoleniu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenie za wyrozumiałość i pewnie niedogodności związane z prowadzeniem szkolenia, ale był to nasz debiut w takiej formie.

Przypominamy, że nabór pn.: ,,Wspieranie wspólnych działań polepszających infrastrukturę wodną oraz zagospodarowanie turystyczne rzek i jezior ‘’w ramach naboru 4/2021/ZTRJ trwa w dniach: 04 maja 2021 r. –18 maja 2021 r.

 

Tagged Under