Szkolenie w ramach naboru pn. ,,Zachowanie Dziedzictwa Lokalnego" za nami.

Drukuj
środa, 14 kwiecień 2021 Kategoria: Szkolenia Odsłony: 372

Szkolenie zostało zorganizowane przez LGD Stowarzyszenie ,,Lider Pojezierza” w związku z najbliższym naborem pn.: ,,Zachowanie dziedzictwa lokalnego”  w dniu 12 kwietnia  2021  r. (poniedziałek). Tym razem spotkanie z beneficjentami  odbyło się w formie on-line (spowodowane jest to sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19 , wytycznymi dotyczących zgromadzeń oraz ponownym lockdownem na terytorium całego kraju od 20 marca 2021 r.)

Warsztat szkoleniowy poprowadził:

- Wiceprezes Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” Ireneusz Kostka.

Podczas warsztatów nt. naboru poruszono m.in. kwestie:

- jak właściwie wypełnić wniosek,
- kto może się starać o dofinansowanie z projektu,
- jakie są procedury naboru projektu oraz wiele istotnych czynników ww. temacie.

Podczas szkolenia wywiązała się niejednokrotnie ciekawa dyskusja w oparciu o dane, które przygotowało biuro Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” , zaś sami uczestnicy mieli do prowadzących szkolenie sporo pytań merytorycznych nt. ww. naboru.

Szkolenie zakończyło się przeprowadzeniem testu wiedzy dla potencjalnych wnioskodawców, zainteresowanych składaniem wniosków (uczestnicy dostali je w formie mailowej i w takiej formie już rozwiązana odesłali). Każdy uczestnik, który ukończył pozytywnie test, otrzyma Certyfikat za uczestnictwo ww. szkoleniu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenie za udział w szkoleniu.

Przypominamy, że nabór pn.: ,,Zachowanie Dziedzictwa Lokalnego, 2(/2021/ZDL) trwa w okresie:  12 kwietnia 2021 r. – 26 kwietnia 2021 r.

 

Tagged Under