Tworzymy bazę dobrych praktyk.

LGD realizowały lub finansowały masę ciekawych projektów/inwestycji. Jeśli uważacie, że któreś z Waszych przedsięwzięć jest tym, które może zainspirować innych do podjęcia podobnych działań i chcielibyście się nim podzielić, zachęcamy do przesłania informacji o nim wg niżej wymienionego formatu. To ułatwi nam ich przegląd i ich późniejsza prezentację.

Pamiętajcie, że nie musza to być projekty, inwestycje realizowane z LEADER'a. Obecnie jak zauważyliście przynajmniej raz w tygodniu na profilu https://www.facebook.com/PSLGD zamieszczamy opis dobrej praktyki.

Projekty opublikujemy na naszych stronach:

1. www.pslgd.pl

2. www.liderpojezierza.pl

3. www.lgd-pz.pl

gdzie stworzona zostanie sekcja Dobrych praktyk, 

a) tytuł działania,

b) nazwa LGD,

c) nazwa organizacji/instytucji/firmy realizującej projekt/inwestycję,

d) opis (600-700 znaków),

e) wartość dofinansowania,

f) źródła dofinansowania,

g) nazwy partnerów,

h) linki do stron www, mediów społecznościowych wszystkich organizacji zaangażowanych w realizację projektu,

i) ewentualne linki zewnętrzne (np. wzmianki w prasie),

j) 3 zdjęcia w dobrej rozdzielczości z realizacji projektu wraz z informacją kto jest autorem zdjęcia i oświadczeniem o przekazaniu praw autorskich,

k) aktywny numer telefonu do osoby, która o projekcie może powiedzieć coś więcej.

Opis projektu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.