MAKowe informacje

Drukuj
czwartek, 10 sierpień 2017 Wiktor Różański Kategoria: Młodzieżowa Akademia Komunikacji Odsłony: 1829

Obóz młodzieżowy MAK został zorganizowany z inicjatywy 11 partnerów – Lokalnych Grup Działania z terenu województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, łódzkiego w Polsce oraz z powiatu opawskiego w Czechach. Zorganizowało go dla nich biuro podróży „Błękitne Okna”. Będzie odbywał się w trzech lokalizacjach. 13-go sierpnia spotkamy się w Czaplinku, w ośrodku wypoczynkowym „Kusy Dwór”, następnie 19 sierpnia udamy się do Czech do miejscowości Pusta Polom i ośrodka „Setina”, by na koniec powrócić do Polski i od 24 sierpnia być w Gryżynie w ośrodku „Anapausis”. Przez 16 dni uczestnicy obozu będą bawić się, wypoczywać i brać udział w warsztatach z szeroko pojętej tematyki multimedialnej. Efektem obozu będzie album i filmy, które zostaną stworzone przez uczestników. To będzie wspaniały czas i ogromna przygoda. Uczestnikami obozu będą dzieci z Czech i Polski. Do zobaczenia wkrótce.

Poniżej znajdziecie garść informacji praktycznych związanych z obozem:

Transport:

13 sierpnia 2017 – początek obozu

 1. Czaplinek – ośrodek „Kusy Dwór” (LGD z zachodniopomorskiego i łódzkiego)- dzieci, które są przywożone do ośrodka przez rodziców, opiekunów prawnych lub transportem zorganizowanym indywidualnie przez poszczególne LGD powinny stawić się w ośrodku w godzinach 16 00 – 18 00.
 2. Transport z Zielonej Góry, Świebodzina i Gorzowa Wlkp. (LGD z lubuskiego)- dzieci, które dowożone są do Czaplinka transportem zorganizowanym przez BP „Błękitne Okna” będą odbierane w następujących miejscach i godzinach:
  – Zielona Góra: Stacja Paliw Orlen -ul.  Sulechowska, 65-001 Zielona Góra (koło stadionu MOSiR) – zbiórka godz. 12 00, wyjazd godz. 12 15
  – Świebodzin: Stacja Paliw Orlen – ul. Wojska Polskiego 8, 66-200 Świebodzin – zbiórka godz. 13 15, wyjazd godz. 13 30
  – Gorzów Wlkp.: Plac przy stacji paliw i sklepie Intermarche – Pomorska 27, Gorzów Wielkopolski – zbiórka godz. 14 30, wyjazd godz. 14 45
 3. Transport z Opawy  – dzieci z Czech będą odebrane o godz. 08 00 z miejsca zbiórki: Hradec nad Moravicí, Karla Havlíčka Borovského 41

29 sierpnia 2017 – zakończenie obozu

 1. Gryżyna: Ośrodek „Anapausis” (LGD z lubuskiego i łódzkiego)- dzieci odbierane przez rodziców, opiekunów prawnych lub transportem zorganizowanym indywidualnie przez poszczególne LGD powinny zostać odebrane do godziny 12 00
 2. Czaplinek: Ośrodek „Kusy Dwór” (LGD z zachodniopomorskiego)- dzieci przewożone transportem zorganizowanym przez BP „Błękitne Okna” z Gryżyny do Czaplinka będą w Czaplinku w ośrodku „Kusy Dwór” około godziny 13 00.
 3. Transport do Opawy (LGD z powiatu opawskiego) - dzieci wyjadą do Opawy o godz. 08 00 i dotrą na miejsce około 18 00.

Kieszonkowe:
Dzieci mają zagwarantowany pobyt z wyżywieniem, transportem, opieką, ubezpieczeniem i warsztatami. Prosimy, by miały kieszonkowe na własne wydatki i ewentualne bilety wstępów w kwocie minimum 500 koron i 30 zł. W razie konieczności pieniądze zostaną zebrane na miejscu.

Kierownik obozu:
W sprawach bieżących związanych z dziećmi w trakcie trwania obozu prosimy o kontakt z kierownikiem obozu, którym jest: Agnieszka Nikoliszyn Granatowska – tel. +48 509 489 292, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagged Under