Dożynki Gminne w Pełczycach już za nami!

Drukuj
poniedziałek, 07 wrzesień 2020 Michał Kasprzak Kategoria: Aktualności Odsłony: 16518

06 września 2020 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tej imprezie, która w tym roku wyjątkowo odbyła się na Placu Mickiewicza w Pełczycach. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą oraz prezentacją przepięknych wieńców z każdego sołectwa (były oceniane przez zebrane jury). Po części oficjalnej nastąpił szereg atrakcji kulturalnych, a było ich sporo.

I tak mieliśmy okazję obejrzeć występy zespołów:  ,,Szczecinianie”, ,,Senioritki” i ,,Nova Band”. Jednak największą gwiazdą wieczoru był zespół ,,After Party”, który swoją muzyką porwał zebraną publiczność do śpiewu i tańca.

Nie mogło zabraknąć też: stoisk z rękodziełem artystycznym, produktami regionalnymi oraz stoisk informacyjno- promocyjnych, loterii fantowej oraz tzw. strefy zabaw dla dzieci.  

Na naszym stanowisku (zachowując oczywiście środki ostrożności związane z sytuacja epidemiologiczną w kraju związaną z COVID-19), można było się zapoznać z materiałami promocyjnymi Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”, zapoznać się z działaniem Mobilnej Aplikacji Turystycznej „WestIsTheBest.pl” oraz uzyskać  informacje o zasadach aplikowania o środki za naszym pośrednictwem.

Do zobaczenia za rok !

 

Tagged Under