To już III odsłona Sun Festival w Myśliborzu - Zakończenie wakacji 2018!

Drukuj
poniedziałek, 20 sierpień 2018 Kategoria: Wydarzenia Utworzono: 20 sierpień 2018

W dniu 18 sierpnia 2018 r. mieliśmy okazję być współorganizatorami trzeciej już odsłony imprezy pod nazwą Sun Festival w Myśliborzu zakańczającej tegoroczne wakacje. Wydarzenie miało na celu aktywizację lokalnej młodzież z obszaru objętego LSR na lata 2014-2020. Impreza trwała do późnych godzin nocnych i cieszyła się sporym zainteresowanie co mogą Państwo zauważyć w wideorelacji (link poniżej).

Przyjechało do nas wielu bardzo dobrze znanych dla niektórych z Państwa DJ'ów m. in.: Maiqel, Dj Killer, Cubase oraz RobOne Dj. Gwiazdami wieczoru byli DJ: CJ Stone i Adrima, znani nam dobrze nie tylko z polskiej areny muzycznej, ale także i międzynarodowej. Uczestnicy mogli nacieszyć oczy i zobaczyć pokazy lasershow oraz dwóch wielkich robotów rodem z kosmosu.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się we współpracy z Panem Adrianem Wyrębskim, jak i Panem Jerzym Grabdą zorganizować dla Państwa IV edycję Sun Festival  Już dziś zapraszamy na kolejną edycję tych z was, którzy nie mieli okazji z nami tam być i oczywiście tych którzy tam byli, ponieważ bez was to wydarzenie nie miałoby sensu, aby bawić się przy dobrej muzyce w doborowej obsadzie, która w przyszłym roku zapewne będzie jeszcze lepsza!

Link do wideorelacji z tegorocznego wydarzenia:
https://www.facebook.com/pg/sunfestivalmysliborz/videos/?ref=page_internal
 

Tagged Under