3 dni na cysterskim szlaku

Drukuj
poniedziałek, 16 lipiec 2018 Kategoria: Wydarzenia Utworzono: 16 lipiec 2018

W dniach 13-15 lipca 2018 r., odbyło się coroczne wydarzenie, jakim jest impreza pn."3 dni na cysterskim szlaku". W związku z remontem dachu kościoła przy którym odbywały się również Międzynarodowe Targi Wyrobów Klasztornych, impreza została przeniesiona do parku gminnego w Bierzwniku. Na zaproszenie Pana Wójta Gminy Bierzwnik - Pana Adama Błaszczyka my również mieliśmy okazję uczestniczyć w tegorocznej imprezie. 

Nasz Stowarzyszenie miało swoje stoisko, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli podejść i zapoznać się z materiałami związanymi z możliwością pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich w ramach PROW i PO RiM na lata 2014-2020. Pod naszym namiotem znalazła się również Pani Edyta Pajor z Nieborowa (gmina Pyrzyce), wraz ze swoim pasztetem z gęsi, który jest wpisany na listę produktów tradycyjnych pomorza zachodniego. 

Podczas imprezy odbywało się mnóstwo atrakcji m.in.: II Średniowieczny Bieg na Orientację o Puchar Opata, Pierwsze Regaty o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik, Festyn rodzinny, Strefa kibica, występy zespołów Power Boy, D-BOMB i zabawa taneczna do bladego świtu. Takie oto atrakcje czekały na uczestników sobotniej imprezy. 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.

Tagged Under