Konkurs Kulinarny "Smaki Lidera Pojezierza" w Reczu podczas TILiA 2018

Drukuj
czwartek, 14 czerwiec 2018 Kategoria: Wydarzenia Utworzono: 14 czerwiec 2018

Ogłaszamy również po raz kolejny nabór na  Konkurs Kulinarny "Smaki Lidera Pojezierza". Celem konkursu jest gromadzenie wiedzy o oryginalnych, regionalnych produktach żywnościowych wytwarzanych w gospodarstwach i przez lokalne społeczności. Ponadto, konkurs z założenia sprzyja aktywizacji mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 oraz wspomaga dotarcie do produktów charakterystycznych, które dzięki swej specyfice mogą stać się wizytówką danego regionu a także przyczynia się do promocji regionu, wzbogacając ofertę kulinarną,np. w gospodarstwach agroturystycznych, jak również w dziedzinie rzemiosła i przetwórstwa.

Zgłoszeń należy dokonywać na Karcie zgłoszeniowej, zgodnie z zapisami Regulaminu. Zgłoszenie należy wypełnić elektronicznie lub drukowanymi literami, przesyłać pocztą tradycyjną, elektroniczną lub dostarczyć osobiście w terminie do 29.06.2018 r. (decyduje data wpływu) pod adres:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu,
ul. Ratuszowa 27, 73-210 Recz
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem: Zgłoszenie do konkursu "Smaki Lidera Pojezierza"

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2018 w Reczu już 7 lipca 2018 r. Wszelkie szczegóły uczestnictwa opisane są w Regulaminie, który (wraz z Formularzem Zgłoszeniowym Produktu) do pobrania w załączniku do niniejszego artykułu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Zapraszamy mieszkańców terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020 do udziału w konkursie!

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_Zgloszenia_Potrawy_2018.doc)Formularz zgłoszeniowy - potrawa[Plik .DOC (MS Word)]653 kB
Tagged Under