Gryf Turystyczny 2015

Drukuj
czwartek, 09 kwiecień 2015 Wiktor Różański Kategoria: Aktualności Odsłony: 11700

Szanowni Państwo, Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Województwem Zachodniopomorskim oraz Forum Turystyki Regionów zaprasza Państwa do uczestnictwa i składania zgłoszeń w konkursie o wyróżnienie Gryf Turystyczny 2015.

Wyróżnienie Gryf Turystyczny przyznaje się w uznaniu zasług za działalność na rzecz rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim oraz rozwój współpracy między jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi oraz branżą turystyczną.

Do wyróżnienia można zgłaszać osoby fizyczne, jak i organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego i podmioty gospodarcze.

Gryf Turystyczny nadawany jest przez Kapitułę konkursową w 3 kategoriach:

- Jednostek Samorządu Terytorialnego za wzorową współpracę z organizacjami pozarządowymi w zakresie rozwoju i promocji turystyki, a także za ciekawe inicjatywy promujące atrakcyjność turystyczną
- Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz innych organizacji pozarządowych za aktywną działalność związaną z promocją turystyczną oraz za wzorową współpracę z branżą sektora turystyki
- indywidualnej za efekty, sprawność działania i umiejętność konsolidacji ludzi wokół organizacji pozarządowej lub inicjatywy promującej atrakcyjność turystyczną.

Regulamin konkursu oraz wzory kart zgłoszeniowych są dostępne na stronie www.partnerstwo-zrot.pl

Na zgłoszenia (wraz z uzasadnieniami) o nadanie wyróżnienia Gryf Turystyczny 2015 oczekujemy do dnia 27 kwietnia 2015 r. pod adresem:

Zachodniopomorska Regionalna 
Organizacja Turystyczna
ul. Partyzantów 1
70-222 Szczecin

Tagged Under