"Sztorm" to taki Polak co potrafi....

Drukuj
środa, 01 kwiecień 2015 Justyna Kategoria: Aktualności Odsłony: 11300

W połowie marca mogliście przeczytać artykuł, w którym zachęcaliśmy Was, za pośrednictwem portalu www.polakpotrafi.pl, do wsparcia pomysłu zakupu łódki cadet dla szkółki żeglarskiej KŻ "SZTORM". Dzięki Waszej hojności udało się zebrać kwotę minimalną. Już wiemy, że nasz projekt zostanie ufundowany 20. kwietnia 2015 r. To jednak nie koniec akcji. Zachęcamy Wszystkich do dalszych wpłat.

Dzięki nim może uda się zebrać na jeszcze jednego cadeta..... :) Apetyt rośnie w miarę jedzenia...

Jak wesprzeć projekt? To bardzo proste: 
1. Wystarczy wejść na stronę https://polakpotrafi.pl/projekt/optimistrz
2. Wybrać po prawej stronie kwotę wsparcia wraz z nagrodą, 
3. Dokonać płatności i już... zrobione.
Naprawdę liczy się każda złotówka...

Mimo, że sezon żeglarski jeszcze na dobre się nie rozpoczął, na Przystani życie kwitnie. Klub obecnie realizuje kolejny (trzeci) projekt z funduszy PROW pozyskanych za pośrednictwem Stowarzyszenia Lider Pojezierza. Tym razem doposażane są  i udoskonalane Optimisty - jachty dla najmłodszych oraz budowana jest wiata na potrzeby szkółki. Z powodu krótkich terminów rozliczenia projektu wiata powstała w tempie ekspresowym, w jeden weekend. Mogło to być możliwe tylko dzięki wielkiemu zaangażowaniu członków Klubu zespolonych jedną wspólną ideą.

W sobotę 28. marca pierwszy raz w tym roku najmłodsi adepci żeglarstwa zwodowali jachty i ruszyli z wiatrem. Serce roście jak się na nich patrzy.... Wkrótce Klub rozpocznie tegoroczny nabór do szkółki. Zapraszamy młodych, przyszłych żeglarzy. Wypatrujcie ogłoszeń.


Ahoj!
Agnieszka Nikoliszyn Granatowska

Tagged Under